Wystawa „Mariusz Zaruski – człowiek dwóch żywiołów”

19 grudnia 2007 r., w Galerii Sztuki im. Włodzimierza i Jerzego Kulczyckich, została otwarta wystawa „Mariusz Zaruski – człowiek dwóch żywiołów”, poświęcona postaci Mariusza Zaruskiego, pierwszego naczelnika Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, taternika i narciarza, generała brygady wojska polskiego, a także kapitana żaglowców szkoleniowych Związku Harcerstwa Polskiego. Organizatorem wystawy jest Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem i Muzeum Ziemi Puckiej im. Floriana Ceynowy w Pucku. Wystawa będzie otwarta do 9 marca 2008 r.

Pierwszy «« (60-74)(75-89)(90-104)(105-119)(120-121)