UNIEWAŻNIENIE POSTĘPOWANIA PRZETARGOWEGO

ogłoszonego w dniu 10 lipca 2012 r.
na
naprawę schodów wejściowych w ramach zadania inwestycyjnego „Naprawa mostu drewnianego i schodów wejściowych do Muzeum Stylu Zakopiańskiego w Zakopanem”.

Przetarg niegraniczony - Naprawa schodów wejściowych

Zakopane: Naprawa schodów wejściowych w ramach zadania inwestycyjnego "Naprawa mostu drewnianego i schodów wejściowych do Muzeum Stylu Zakopiańskiego w Zakopanem".

Zakopane dn. 02.07.2012r.
ADM.270-1/12

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE OFERTY

Dotyczy: wyboru oferty najkorzystniejszej w przetargu nieograniczonym na naprawę mostu drewnianego w ramach zadania inwestycyjnego „Naprawa mostu drewnianego i schodów wejściowych do Muzeum Stylu Zakopiańskiego w Zakopanem”

Przetarg niegraniczony - Naprawa mostu drewnianego

Zakopane: Naprawa mostu drewnianego w ramach zadania inwestycyjnego Naprawa mostu drewnianego i schodów wejściowych do Muzeum Stylu Zakopiańskiego w Zakopanem.

CPV. 45212313-3
Remont Galerii Wł.Hasiora w zakresie:
częściowa wymiana instalacji odgromowej, montaż zabezpieczeń przeciwśniegowych na dachu, wykonanie opaski z kostki brukowej, uzupełnienie deskowania / boazerii/.
Zakopane, dnia 21.07.2010 r.

Remont Galerii Wł. Hasiora

Zakopane, dnia 06.VII.2010 r.

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE OFERTY

na : „Remont willi „Oksza” wraz ze zmianą sposobu użytkowania obiektu na Galerię Sztuki XX wieku”

Zakopane dnia 15.01.2010 r.

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE OFERTY

Zawiadomienie o wyborze oferty na Remont willi „Oksza” wraz ze zmianą sposobu użytkowania obiektu na Galerię Sztuki XX wieku.

Zakopane, dnia 16 czerwca 2009r.

UWAGA

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi specyfikacji istotnych warunków zamówienia w części dotyczącej przedmiaru i projektu oraz konieczności modyfikacji przedmiaru, Zamawiający na podstawie art. 38 ust.6 przedłuża termin składania ofert do dnia 15 lipca 2009 r.

WYJAŚNIENIA TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA (Zakopane, dnia 8 lipca 2009r.)

Uwaga!

MODYFIKACJA TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA (
Zakopane, dnia 19 czerwca 2009r.)

MODYFIKACJA TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA
(Zakopane, dnia 8 lipca 2009r.)
NIE należy ujmować w ofercie poz. 16.2 , poz 16.3 , poz 16.4 w "Przedmiar_Oksza_budow_09.pdf"

Remont willi „Oksza” - WYJAŚNIENIA TREŚCI

2009/07/10 Wprowadzo poprawki do odpowiedzi.

Pytania nr 1: (jpg)

Odpowiedzi na pytania nr 1: (POPRAWKI pdf)

Pytania nr 2: (jpg)

Odpowiedzi na pytania nr 2: (POPRAWKI pdf)

WYJAŚNIENIA TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA (Zakopane, dnia 10 lipca 2009r.)

Pytania nr 3: (pdf)

Odpowiedzi na pytania nr 3: (pdf)

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE OFERTY

Zawiadomienie o wyborze oferty na „Remont Galerii Wł. Hasiora” w Zakopanem. ul. Jagiellońska 18b.

Remont Galerii Wł. Hasiora Zakopane

Zakopane, 15 czerwca 2009r.

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE OFERTY

Działając na podstawie art 92 ustawy Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz.U. z 2007r nr 223, poz. 1655 z późn.zm.) zawiadamia się ,że w postępowaniu na „Remont Galerii Wł. Hasiora” w Zakopanem została wybrana niżej wymieniona oferta:

Remont Galerii Wł. Hasiora Zakopane

Zakopane, dnia 17 kwiecień 2009 r.

ZAWIADOMIENIE o unieważnieniu postępowania przetargowego

Zakopane, dnia 22.09.2008 r.

ZAWIADOMIENIE

dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na remont i przebudowę galerii, pomieszczeń pracowni i mieszkania w Galerii Władysława Hasiora w Zakopanem ul. Jagiellońska 18 b ogłoszonego na portalu UZP z numerem 201666-2008