Strona główna
Mapa serwisu
Kontakt
 
               
>>  Informacje praktyczne   |   Aktualności   |   Wystawy stałe   |   Wystawy czasowe   |   Edukacja    

  Aktualności

     Archiwum

     Multimedia

     Tatrzańska publicystyka

  Wystawy stałe

  Wystawy czasowe

  Bon Kultury

  Edukacja

  Kolekcje muzealne

  Historia Muzeum Tatrzańskiego

  Wydawnictwa

  Zapraszamy do współpracy

  Fundusze europejskie 2007-2013

  Fundusze europejskie 2014-2020

  Zamówienia Publiczne

  Linki

  
 
UNIJNE DOFINANSOWANIE PROJEKTÓW MUZEUM TATRZAŃSKIEGO

  

 

 

Niezwykle miło nam poinformować, że projekty Muzeum Tatrzańskiego otrzymały dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach dwóch programów: Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego. To dla nas bardzo dobra wiadomość!

 

Projekt Rewaloryzacja i modernizacja zabytkowych, drewnianych budynków Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem dla zachowania i prezentacji unikatowego dziedzictwa kulturowego Podhala otrzymał dofinansowanie w wysokości 8.923.373,27 zł, wkład z budżetu Województwa Małopolskiego wynosi 2 106 026 zł

Projekt Rewaloryzacja i modernizacja zabytkowych budynków Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem dla zachowania i prezentacji unikatowego dziedzictwa kulturowego Podhala otrzymał dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego w wysokości 7 999 931,90 zł, wkład z budżetu Województwa Małopolskiego wynosi 3 335 974 zł.

Projekt Cyfrowe przetworzenie i udostępnienie zbiorów 2D w Muzeum Tatrzańskim otrzymał dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego w wysokości 348 951 zł, wkład z budżetu Województwa Małopolskiego wynosi 81 666 zł.

Będziemy na bieżąco informować o etapach rozwoju projektów.wydrukuj dokument    ::   
 

1999-2018 © MATinternet :: Powered by AntCms   |   Copyright Muzeum Tatrzańskie  www.muzeumtatrzanskie.pl