Strona główna
Mapa serwisu
Kontakt
 
               
>>  Informacje praktyczne   |   Aktualności   |   Wystawy stałe   |   Wystawy czasowe   |   Edukacja    

  Aktualności

  Wystawy stałe

  Wystawy czasowe

  Bon Kultury

  Edukacja

  Kolekcje muzealne

  Historia Muzeum Tatrzańskiego

  Wydawnictwa

  Zapraszamy do współpracy

  Fundusze europejskie 2007-2013

  Fundusze europejskie 2014-2020

  Zamówienia Publiczne

  Linki

  
 
MUZEUM TATRZAŃSKIE ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

 

 

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy, polegającej na wsparciu finansowym działalności kulturalnej Muzeum Tatrzańskiego. Współpraca ta może mieć zarówno charakter sponsoringu jak i mecenatu.

 

Muzeum Tatrzańskie jest instytucją kultury posiadającą 11 muzeów i galerii sztuki, znajdujących się w Zakopanem i regionie. Wystawy Muzeum Tatrzańskiego odwiedzane są przez ok. 140 000 osób rocznie, a liczba ta zwiększa się z roku na rok. Naszą stronę internetową, odwiedziło w ciągu roku ok. 440 000 internautów.

Zwracamy uwagę na możliwość sponsorowania działalności Muzeum Tatrzańskiego, obejmującego zarówno kompleksowe wspieranie działalności Muzeum, jak I sponsoring poszczególnych wydarzeń. Przy współpracy jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Wierzymy, że mecenat lub sponsoring z Państwa strony będzie służyć promocji wizerunku Państwa firmy. Nam natomiast współpraca ta pozwoli na zrealizowanie ambitnych celów kulturalnych, artystycznych i organizacyjnych.

 

W razie pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu z:

Katarzyna Zielińska - Zastępca Dyrektora ds. Finansów i Rozwoju
kom.: +48 602 138 735
numer konta: ING Bank Śląski S.A. 80 1050 1722 1000 0023 7222 7302
 
 

PRZYJACIEL MT

31.12.2013 Dyrektor Muzeum Tatrzańskiego Anna Wende – Surmiak wprowadziła w życie program Przyjaciel Muzeum Tatrzańskiego, dla osób, które wspierają działania Muzeum Tatrzańskiego finansowo, rzeczowo, merytorycznie i medialnie. 

JAK ZOSTAĆ PRZYJACIELEM MUZEUM

§ 3 i 4 Zarządzenia dyrektora mówi:

Dyrektor może nadać tytuł:

Przyjaciel Muzeum Tatrzańskiego - tytuł przyznawany za wsparcie finansowe, medialne, rzeczowe, merytoryczne działań Muzeum Tatrzańskiego lub tytuł przyznawany za wieloletnie lub szczególne wsparcie działań Muzeum. 

Kandydatów na PRZYJACIELA zgłaszają Dyrektor Muzeum Tatrzańskiego, Z-ca Dyrektora Tatrzańskiego oraz kierownicy działów oraz samodzielni specjaliści Muzeum Tatrzańskiego do dnia 28 lutego każdego roku, zaś ostateczną decyzję nadaniu tytułu podejmuje Dyrektor Muzeum Tatrzańskiego do dnia 5 marca.

DO CZEGO UPRAWNIA TYTUŁ PRZYJACIELA MUZEUM

§ 5 i 6 stanowią, że:

Nadanie tytułu PRZYJACIELA uprawnia do:

  1. Otrzymania karty Przyjaciel Muzeum Tatrzańskiego, uprawniającej do całorocznego, bezpłatnego wstępu na wystawy i udziału we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Tatrzańskie.
  2. Kuratorskiego oprowadzania organizowanego przynajmniej jeden raz w roku po wybranej wystawie.
  3. otrzymywania drogą mailową informacji o bieżącej działalności Muzeum.
  4. otrzymywania zaproszeń na wernisaże i inne wydarzenia organizowane przez Muzeum
  5. udziału w spotkaniach zamkniętych z udziałem artystów, kuratorów, kolekcjonerów oraz przedsiębiorców, organizowanych przez Muzeum
 
§ 6
 
  1. Karta Przyjaciel Muzeum Tatrzańskiego, jest kartą imienną wydawaną na osobę prywatną (wymieniona z imienia i nazwiska na odwrocie karty), jak i przedsiębiorstwo lub instytucję, którą reprezentuje Zarząd lub przedstawiciel firmy (wymieniony z imienia i nazwiska na odwrocie karty). Karta wydawana jest na okres 1 roku.
  2. Termin ważności karty Przyjaciela Muzeum Tatrzańskiego znajduje się na jej odwrocie.

 


wydrukuj dokument    ::   
 

1999-2024 © MATinternet :: Powered by AntCms   |   Copyright Muzeum Tatrzańskie  www.muzeumtatrzanskie.pl